Praca dla spawaczy w Niemczech

Indmont Sp. z o.o. Spółka Komandytowa została założona w 2008 roku. Od tego czasu udało nam się zdobyć silną pozycję w wielu sektorach niemieckiego przemysłu jako partner świadczący wysokiej jakości usługi w zakresie prac montażowych i pracy tymczasowej. Niezawodność, precyzja i dotrzymywanie terminów to cechy, które doceniają nasi klienci. Aktualnie szukamy kandydatów na stanowiska:
SPAWACZ TIG-141
SPAWACZ MAG-135/136/138
SPAWACZ ELEKTRODA-111

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

spawanie remontowe, warsztatowe, prefabrykacja, spawanie rurociągów lub konstrukcji stalowych

Wymagania:

umiejętność spawania na szczelność
doświadczenie w precyzyjnym spawaniu stali nierdzewnej oraz czarnej (badania rtg)
aktualne uprawnienia spawalnicze potwierdzone certyfikatami
umiejętność pracy z rysunkiem technicznym lub izometrycznym
umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac

Oferujemy:

umowę o pracę z ubezpieczeniem
bezpłatnie: transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież roboczą
atrakcyjne warunki finansowe
ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach
wparcie polskiego koordynatora podczas pobyty zagranicą
pracę z doświadczonym zespołem pracowniczym w dużym przekroju wiekowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)' na podany adres e-mail.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

‌ Konin

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Budowa

Data dodania: 30/05/2023